“Щоб у 2018 році запустити перший клас Нової української школи нам потрібно перенавчити 22 тис. учителів, що візьмуть перший клас Нової української школи і більше 3 тис. завучів. Ми покладаємо великі надії на прогресивних учителів-практиків, що вже зараз готові вчитися новим методикам і які власним прикладом демонструють, яким має бути сучасний вчитель. Ці допоміжні відео – наш крок у допомозі викладачам навчитися новим методикам та отримати вільний доступ до знань про роботу із сучасними дітьми”, – пояснила Лілія Гриневич.
Шкільна освіта є тією базою, на фундаменті якої будується якщо не професійне життя людини, то принаймні її можливість обрати майбутню спеціалізацію вищої освіти. Але при цьому шкільна пора має немало особливостей у різних країнах світу. Іноді йде мова саме про тонкощі системи викладання, а інколи — про особливості менталітету народів далеких країв, що теж відображається на навчальному процесі.
Держава вимагає від вчителів максимальних зусиль для подальшого проведення реформи, тому уряд розуміє важливість підтримки педагогів. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час регіональної серпневої конференції у Дніпрі.
05 травня 2017 у Лучанківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшла зустріч прикордонників з учнями та вчителями школи, а також відбулося засідання клубу юних друзів прикордонників «Кордон». Урок Мужності був присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги